Tesislerimiz

Tesislerimiz

Kütahya’nın tek beş yıldızlı oteli olmasıyla tanınan Emet Thermal Resort & Spa son derece kaliteli bir tatilin adresi olmaktadır. Sahip olduğu imkanlar neticesinde sadece yaz aylarında değil, aynı zamanda yılın her günü sağlık turizmi açısından da uğrak yeridir.

Çeşitli kaplıcaların yanında kür tedavi merkezleri de otelin sahip olduğu ayrıcalıklı hizmetler arasındadır. Bunun yanı sıra çok daha farklı olan yosun havuzları da bulunmaktadır. 24 saat yosun üreten havuzlar sayesinde kuru ciltlerin yenilenmesi sağlanmaktadır. Doğa harikası bir arazi içinde olmasından dolayı da çeşitli yürüyüş ve spor imkanları da bulunmaktadır.

Kaydıraklı havuzların çok daha eğlenceli olmasından dolayı tercih edilme oranı yüksek olurken kaliteli restaurantların kusursuz hijyenik yapısı da büyük öneme sahiptir.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bulunan Holiday & Leisure Club tesisleri de son derece kolay ulaşımla birlikte önemli imkanları kalite standartlarının üstünde sunmaktadır. Çeşitli oda seçeneklerinin fazla olmasının dışında havuz ve deniz imkanını aynı anda sağlamaktadır. Farklı yemek kültürleri de yerli ve yabancı turistlerin seçimlerinde etkili olmaktadır.Ayrıca buhar merkezleri, sauna ve hamam imkanlarıyla kapalı ve açık havuzlarıyla harika bir tatil sağlamaktadır.

Farklı bir mimari yapıya sahip olmasıyla dikkatleri çeken Mio Bianco Resort Bodrum ilçesinde bulunmaktadır. 130 odaya sahip olmasının yanında Tesis içinde sağlık merkez üniteleri ile birlikte masaj odaları ve sauna bulunmaktadır. Aynı zamanda yabancı turistlerin bir hayli ilgisini çeken Türk Hamamı da önemli hizmetler arasında bulunmaktadır. Geniş aileler ya da kalabalık gruplar halinde yapılacak tatillerde farklı oda seçeneklerinin olması da büyük bir avantaj olarak görülmektedir. Çocuklara özel yaşam alanları da sunan Mio Bianco Resort bünyesinde Mini Club vardır.

Çocuklar için kaydıraklı havuzlarda yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Bebek bakımı için bakıcı hizmetleri ve araç kiralama gibi gerekli hizmetlerde alınabilmektedir.

Yalova’da yer alan TermaCity kaplıcalarıyla vazgeçilmez tesisler arasında her gün hizmettedir.

Mio Mare Resort ise Bodrum’un eşsiz manzarasına sahip olan Akyarlar sahilini ayağınıza kadar getirmektedir. Aynı zamanda en ideal tatil avantajlarının sunulması da tam anlamıyla doğa ile iç içe bir huzur ortamı vaat etmektedir. Yaz aylarında birçok farklı ülkeden turistin ağırlandığı tesislerde geç saatlere kadar eğlenmek mümkün olmaktadır. çeşitli canlı müziklerin dışında tiyatro ve gösterilerde oldukça fazla bir şekilde yaz boyu sürmektedir.