Terma City açılışa hazır

Karaderili Şirketler Grubu Editör 8 Ağustos 2018

Yalova'da, Karaderili Şirketler Grubu'nca 180 milyon dolara yapılan 5 yıldızlı Terma City açılış için gün sayıyor. Karaderili Şirketler Grubu'nun 180 milyon dolarlık yatırım bedeli ile 2014 yılında temelini attığı 2 bin 200 yatak kapasitesi Marmara Bölgesi'niıı en büyük termal oteli Yalova Terma Ctiy'de son asamaya geçildi. 5 yıldızlı olarak yapılan Yalova Terma City, getirdiği yeniliklerle bölge turizmi ve otellerinin de kalite çizgisini artıracak. 

700 BİN TURİST AĞIRLAYACAK 55 bin metrekarelik arazi üzerine kurulan ve yılda 700 bin turisti ağırlamayı hedefleyen Yalova Terma City, daha kapılarını açmadan bölge insanına kazandırmaya başladı. Hisseli tapu gayrimenkule gelen turistler çevreden alısveıişi yaparak alışverişi canlandırırken gayrimenkul ve arsa değerleri de 4 yıl içinde yüzde 500 arttı. 

ÖNEMLİ İS TOPLANTI MERKEZİ 

Karaderili Şirketler Grubu, Bodrum, Kuşadası ve Kütahya'daki otelleri ile başladığı serüveninde bu projenin 'ustalık eseri' olması için gayret etti. Karaderili Şirketler Grubu Genel Müdürü Tevfik Talaş, "Yalova Terma City'nin aynı zamanda Marmara Bölgesi'nin de en önemli iş ve ... toplantı merkezi olmaya aday olduğunu söyledi. Otelin önümüzdeki aylarda hizmete açılacağım'' söyledi.