HLC Holiday & Leisure Club Kuşadası

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

Hem 1042 yatak kapasiteli oteli, hem de ve 254 apart dairesiyle Kuşadası'nın eşsiz deniz manzarasına sahip, yeşillikler içerisinde 94.000 m2 alan üzerine kurulu tesis, eğlenmek isteyenler için de, dinlenmek isteyenler için de, mükemmel bir seçenek sunuyor. 
Eğer tatilini ev konforunda geçirmek isteyenlerden sen iz; özenle döşenmiş ve farklı dizayn edilmiş evlerden, ruhunuza uygun olan bir daireyi seçmeniz yeterli olacak. 
Muhteşem bir manzaraya uyanmak isteyenlere Prestij-Platin; kendine özel villasında ve özel havuzunda tatil isteyenler için Vadi; terasından havuzuna atlamak isteyenler için Göl, çocuklar kendilerini eğlencenin kucağına en hızlı şekilde bırakabilsinler diye Aqua; dev havuzlarda suyun keyfini doyasına çıkarmak isteyenlere ise özel döşenmiş Sunset Evleri... 
HLC Holiday & Leisure Club Kuşadası biri kapalı 8 adet yüzme havuzu, aqua'sı, işinin ehli şeflerin hazırladığı lezzetli mutfağı ve bedeni toksinlerden uzaklaştırıp, sauna ve buhar banyosuyla canlandırmak için Spa Merkezi'yle bir tatil imkânı sunuyor. 
Ayrıca, özel gösteriler ve animasyonlar için amfiteatr, enerjisi bitip tükenmeyenler için basket sahası ve tenis kortu, çocuklar hep mutlu ... kalsın diye çocuk evi ve çocuk bahçesi de tesisisn geniş arazisi içinde kendine yer buluyor.