8 Havuzlu Otel: Holiday & Leisure Club Kuşadası

Karaderili Şirketler Grubu Editör 4 Nisan 2018

Karaderili Şirketler Grubu ev rahatlığında otel tesisi hazırladı. Hem 1042 yatak kapasiteli oteli, hem de ve 254 apart dairesiyle Kuşadası'nın eşsiz deniz manzarasına sahip, yeşillikler içerisin de 94.000 metrekare alan üzerine kumlu tesis, eğlenmek isteyenler için de, dinlenmek isteyenler için de seçenek sunuyor. 
Tatilini ev konforunda geçirmek isteyenler; özenle döşenmiş ve farklı dizayn edilmiş evlerden, ruhlarına uygun olan bir daireyi seçebilirler. 
Muhteşem bir mazaraya uyanmak isteyenlere PrestijPlatin; kendine özel villasında ve özel havuzunda tatil isteyenler için Vadi; terasından havuzuna atlamak isteyenler için Göl, çocuklar kendilerini eğlencenin kucağına en hızlı şekilde bırakabilsinler diye Aqua; dev havuzlarda suyun keyfini doyasma çıkarmak isteyenlere ise özel döşenmiş Sunset Evleri mevcut. Tatil tercihini otelden yana kullananlar, tesisin en güzel yerlerinden birine kurulu otelde, havuza, eğlenceye, spora ve restaurantlara bir adım uzakta olmanın keyfini çıkarabilirler. 

HLC Holiday & Leisure Club Kuşadası biri kapalı 8 adet yüzme havuzu, aqua'sı, işinin ehli şeflerin hazırladığı lezzetli mutfağı ve bedeni toksinlerden uzaklaştırıp, sauna ve buhar banyosuyla canlandırmak ... için Spa Merkezi'yle cazip bir tatil imkanı sunuyor. Ayrıca özel gösteriler ve animasyonlar için amfiteatr, basket sahası ve tenis kortu, çocuk evi ve çocuk bahçesi de bulunuyor. 
HLC Holiday & Leisure Club, eşsiz doğanın kucağında, her zevke ve her tatil anlayışına özel konforu, ev rahatlığıyla, eğlenceyle, keyifle buluşturuyor